• https://www.facebook.com/copumuzaltindegerinde/
  • https://twitter.com/PAKTOPRAK
Linkler
Facebook

Twitterhttps://twitter.com/PAKTOPRAK

Doğal Gübre Bayilik Sistemi

PakKompost, PakBiyolojik, PakSolucan Gübreleri Bayilik Sistemi;

                                        


PAKKompost, PakBiyolojik, PakSolucan gübreleri; Bersa iç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin Çevre Teknolojileri faaliyet alanında patentli markalarıdır.

Türkiye’de kaliteli biyolojik doğal gübre, organik kompost gübre ve kırmızı kaliforniya solcanı gübresi rezervlerine sahip olan firmamız imalattan toptan ve ihracata kadar çalışmalar yapmaktadır.

Bayilik Şartları :

Organik tarıma ilgi duyan ve çevreye, tarıma ve doğaya katkı sağlayarak gelir elde etmek isteyen özel ve tüzel kişilerle çalışmak istiyoruz. Konu ile ilgili bilgilendirme ve eğitim firmamız tarafından verilecektir.

           

Bersa, PakKompost, PakSolucan, PakTorf ve PakBiyolojik markaları ile ilgili Türkiye’de fiilen yerel tecrübe gerektiği noktalarda bayilik sistemine başvurmaktadır. 

Bizimle tanışmak ve bayilik sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için (0212) 223 22 66  no' lu telefonumuzdan, bilgi@paktoprak.com veya bersa@ber-sa.com elektronik posta adreslerimizden ilgili  departmanımıza ulaşabilirsiniz.

NOT:

Gübre Bayilik müracaatı formu web sayfamıza üye olduktan sonra "Dosyalar" bölümünden pdf veya doc formatında indirip incelemeniz ve Başvuru Formunu doldurduktan sonra  bilgi@paktoprak.com elektronik posta adresine veya (0) 212 223 37 86 no’lu faxa ek olarak gönderiniz. Diğer gerekli belgeleri ise formun tarafınızdan onaylanmış hali ile birlikte Bersa İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Posta adresine posta yoluyla gönderiniz.